Eryaman Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Eryaman evden eve nakliyat firmamız olan Nisan Nakliyat tüm Türkiye genelinde evden eve nakliyat hizmetini profesyonel olarak sunmaktadır. Kapalı kasa ve son derece temiz tutulan evden eve araçlarımız ve yetiştirdiğimiz uzman ekiplerimiz. Size sorunsuz bir Eryaman şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Eski evinizden alınan eşyalarınız yeni evinize nasıl alındıysa aynısı gibi teslim garantili taşınır.

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz kesinlikle sigortalı yapılmaktadır. Önceden evinize gelen eksper elemanımız eşyalarınız yerinde görerek hangi boyutta bir aracın geleceğini ve eşyaların nasıl bir ambalaj yapılacağı konusunda bilgi edindikten sonra fiyatlandırma yapılır. Bu size verdiğimiz fiyat nettir ve daha sonra kesinlikle değişmesi söz konusu bile değildir. Firmamız Nisan Nakliyat taşınmanız öncesi sizinle beraber belirlenen sözleşme maddelerine kesinlikle uyarak taşınmanızı gerçekleştirir. Kesinlikle eşyalarınızın yüklenmesi gereken tarihte yüklenir ve teslim tarihinde mutlaka teslim edilir. Sizin bilginiz dışında eşyalarınızın yanına farklı eşyalar alınmaz sadece sizin eşyalarınızın nakliyesi gerçekleştirilir. Genellikle eşyalarınızı önceden gördüğümüz için eşyalarınızı tam alacak boyutta araç gönderilir.

Eryaman şehirler arası evden eve nakliyat yapılmadan önce eşyaların mutlaka tespiti firmamız tarafından yapılır. Yaptığımız bu ön inceleme sayesinde taşınma gününüzde herhangi bir sorun yaşamazsınız. oluşabilecek sorunlara karşı önceden tedbir alınarak taşıma işlemine başlanır. Evinizdeki eşyalarınız uzman bir mobilyacı tarafından sökülerek ambalajları yapılır. Taşımaya hazır hale gelen eşyalarınız araç içerisinde uzun yol gideceği göz önünde bulundurularak istif edilir. Eşyalarınızın yüklemesini yapan personellerimiz ve mobilyalarınızın sökümünü yapan mobilya ustamız yeni evinizde tekrar eşyalarınızın montajlarını yapar ve size teslim eder.

                       ERYAMAN ŞEHİR DIŞI NAKLİYAT

Şehir dışı taşınmalarda insanların karşılaştığı zor durumlardan biriside zamanında eşyalarının teslim olmaması. Genellikle şehir dışına evimizi taşıdığımız zaman bilmediğimiz bir şehre gidebiliriz. Size eşyalarınızın ortalama geleceği zaman içerisinde teslim edilmemesi, bazen bu süreyi bir kaç güne çıkarlarda görülmüştür. Böyle bir durum sizi büyük sıkıntıya sokar. Zamanın da teslimat bir nakliye firmasının ciddiyetini ve profesyonel iş anlayışını temsil eder. Size belirtilen zaman içerisinde mutlaka eşyalarınız teslim edilmelidir. Bu yolun ne kadar zaman süreceği ile ilgili size eşyalarınız yüklenmeden önce mutlaka verilmesi gerekir. Biz Nisan Nakliyat olarak zaman konusun da oldukça hassas bir çalışma içerisindeyiz.

Eşyalarınız teslim alındıktan sonra size daha önceden bilgisi verilmedi ise eşyalarınızın yanına başka bir eşya daha alınması söz konusu bile değildir. Yanına eşya alma durumu genellikle az veya parça eşyaların nakliyesinde söz konusudur. Bununla ilgili firmamız sizi önceden bilgilendirecektir. Eşyalarınızın tam olarak sığabileceği ebat da bir araç ile şehir dışı nakliye işleminiz gerçekleştirilir.

nisan nakliyat

Nisan Evden Eve Nakliyat

Call Now Button