Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat. Bu yazımız da sigortalı nakliyatın nasıl yapıldığı hakkında bilgi paylaşımı yapmaya çalışacağız. Günümüzün şartlarına göre ihtiyaçlarımız doğrultusun da evimizin eşyaları mevcuttur. Son yıllarda artan ihtiyaçlarımızı karşılamak için kullandığımız eşyaların yoğunlu artmış durumdadır. Evimizin eşyalarında ki bu artış nakliye sırasın da bazı sorunları da beraberinde getirmektedir. Hepimiz eşyalarımızın sorunsuz olarak taşınmasını dileriz. Fakat bu taşıma işlemi genellikle insan gücü ile yapıldığı için bazı durumlarda hata kaçınılmaz olabiliyor. İşte bu durumlarda nakliye firmasının size verdiği garanti sözü devreye girmelidir. Bir nakliye firması kendi personelinden oluşan bir hasarı karşılamakla sorumludur. Fakat günümüzde bazı ciddiyetsiz firmalar bu konu hakkında hiç yardımcı olmamakla beraber can sıkıcı söylemlerde de bulunabilir.

Bir nakliye firması ile anlaşmadan önce mutlaka sigortalı nakliyat hakkın da bilgi almalısınız. Sigorta şirketleri günümüzde eşya taşıma sırasın da oluşabilecek bir sorunu karşılamamaktadır. Bu konu zaten nakliye firmaları tarafından insanların kandırıldığı en büyük yalandır. Firmanın çalışanı tarafından zarar görmüş bir eşyanızı sigorta şirketi karşılamaz. Bu gibi durumlarda sizin hasarınızı giderecek olan nakliye firmasıdır. Nakliye firması ile taşınmanız öncesinde bu konu ile ilgili mutlaka sözleşme yapmalısınız. Her firma size telefon da sunduğu garantiyi taşınmanız sonunda vermez. Yaptığınız sözleşme firmanın verdiği sözlere karşı sizin için bir teminat olacaktır. Sözleşmenin maddelerinde oluşabilecek firmadan kaynaklı bir hasarın mutlaka firma tarafından üstleneceğine dair bir madde olmalıdır. Eryaman evden eve nakliyat firmamız Nisan Nakliyat her taşınma öncesi eşyalarınızı yerinde inceleyerek sizinle sözle yapmaktadır.

                                       Sigortalı Nakliyat

Sigorta şirketlerinin yaptığı sigorta ne işe yarar diye soracak olursak. Şehirler arası nakliye işlemlerinde bu sigortanın kesinlikle yapılması gerekir. Bu sigorta şirketleri eşyaları değil aracın üstündeki yükü sigortalar. Aracın gideceği rota ve zaman dilimi hesaplandıktan sonra araç ve üzerindeki yük sigortalanır. Eşyalarınızın değeri önceden sizinle ortaklaşa belirlenir ve o değer üzerinden sigortalanır. Evden eve nakliyat aracı yolculuk sırasında aracın kendinden kaynaklanan bir yangın sonucu, herhangi bir doğal afet veya kaza gibi durumlarında sigorta poliçeniz devreye girer. Bu gibi durumlar sigorta kapsamındadır. Bu sigortalar şehir içi nakliye yaparken de kullanılabilir fakat araç kısa mesafe yaptığı için yapılmasın da çokta bir fayda bulunmamaktadır. Firmamız Nisan Nakliyat bu konuda müşterilerimizin isteği doğrultusunda hareket etmektedir.

Sigortalı nakliyat ile ilgili aklınıza takılan tüm konularda firmamız ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. Firmamızdan ücretsiz eksper talep edebilir evinizin nasıl taşınması gerektiği konusunda bilgi sahibi olabilir, fiyat teklifi alabilir ve fiyatlandırma konusunda bilgi isteyebilirsiniz. Eryaman evden eve nakliyat ile ilgili tüm merak ettiklerinizi firmamızdan öğrenebilirsiniz. Kurulduğumuz günden beridir Eryaman da evden eve nakliyat hizmeti sunuyor olmamız sayesinde edindiğimiz tecrübelerle size nakliye hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Gerek Eryaman asansörlü nakliyat gerekse de şehir içi ve şehir dışı nakliye hizmetlerini firmamızdan profesyonel olarak temin edebilirsiniz.

Eryaman nisan nakliyat

Eryaman Nisan Nakliyat

Call Now Button